ŠVOK sistemų priežiūra ir remontas

  • ŠVOK sistemų techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Vėdinimo kamerų techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Šaldymo mašinų (čilerių) techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Kondicionierių split, multi-split techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Tikslios kontrolės kondicionierių techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Vandeninių ir VRF sistemų techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Įrenginių automatikos dalies techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Oro srautų matavimai
  • Sistemų balansavimo darbai

Oro kondicionierius

Oro kondicionierius – tai nebrangus sprendimas, norintiems patalpose užtikrinti tinkamą oro temperatūrą bei drėgmės lygį.  Norėdami išsirinkti optimaliausią variantą, reikia atsižvelgti į keletą aspektų: patalpos plotį, aukštį, esančių žmonių skaičių.

securus

Oras-oras šilumos siurbliai

Šio tipo šilumos siurblius sudaro išorinis įrenginys ir viena arba daugiau vidinių dalių. Išorinis įrenginys ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją viduje esančioms dalims, kurios, veikiamos ventiliatoriaus, paskleidžia tą šilumą viduje. Radiatorių su šio tipo siurbliais sušildyti neįmanoma.

Nukritus lauko temperatūrai, sumažėja siurblio efektyvumas. Oro siurblys paprastai gali sutaupyti apie 30-50 procentų šildymo išlaidų (neskaičiuojant vandens šildymo išlaidų). Šio tipo šilumos siurbliai yra puikus kitų šildymo sistemų papildymas, pavyzdžiui tiesioginio veikimo elektrinio šildymo, židinių, krosnelių, dujinių katilų.

Vasarą šie šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui bei drėgmės sumažinimui, tačiau tuomet sumažėja energijos taupymas. Energijos taupymo požiūriu, šie siurbliai, lyginant su kitomis karšto oro siurblių sistemomis, yra kur kas pigesnė investicija. Svarbu yra tai, kad šie siurbliai valo ir gaivina Jūsų namų orą, taip jį pagerindami.

securus

Oras-vanduo šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai ima šilumą iš lauko panašiu principu kaip oras-oras siurbliai, bet užuot orą pavertę šiluma, jie šildo vandenį. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali šildyti tiek vandenį, tiek orą, tiekdami šilumą į namus per šildomų grindų sistemas bei radiatorius.

Šilumos siurbliai, sumontuoti išorėje, ima šilumą iš oro. Ši energija sušildo vandenį talpoje, esančią patalpoje. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali sutaupyti apytiksliai 50-60% namui šildyti reikalingos šilumos bei karšto vandens per metus. Netgi esant žemesnei lauko temperatūrai, sutaupoma beveik tiek pat energijos.

Įrengti oras-vanduo šilumos siurblį dažniausiai kainuoja mažiau negu įrengti kitokį geoterminį siurblį. Oras-vanduo šilumos siurblys sunaudoja tiek pat energijos, kiek ir geoterminiai šilumos siurbliai. Be to, Jums nereikia gręžti ieškant šilumos šaltinio, o tai reiškia, kad oras-vanduo siurblių įrengimas kur kas paprastesnis.

Mes Jums galime pasiūlyti „Mitsubishi Electric“, „Daikin“ bei kitų firmų šilumos siurblių.

„Mitsubishi Electric“ yra viena iš pirmaujančių kompanijų šilumos siurblių rinkoje. Dauguma šilumos siurblių yra sukurti naudoti oro vėsinimui šiltuose kraštuose. „Mitsubishi Electric“ šilumos siurbliai yra sukurti ir pritaikyti naudoti šiaurinėse šalyse, kur klimatas yra žymiai šaltesnis ir reikia geresnės kokybės bei ilgaamžių įrenginių. Dėl šios priežasties visi šilumos siurbliai yra gaminami tik „Mitsubishi Electric“ gamyklose, kur ir išbandomi, kad įrenginio kokybė atitiktų šiaurinio klimato sąlygas.